Kalendáře

Kalendáře

Tradiční zakončení roku patří již pravidelné vernisáži spojené s uvedením kalendáře na následující rok. Jedná se o příjemné setkání všech našich obchodních partnerů a přátel, pro něž je tato společenská událost určena jako výraz poděkování.

Všech si velmi vážíme a víme, že bez nich by naše společnost nebyla tím, čím je. Proto každý rok pečlivě vybíráme z množiny vynikajících tuzemských autorů – fotografů, přičemž jeden z nich pro nás posléze vytvoří velkoformátové umělecké dílo ve spolupráci se známými i méně známými, avšak neméně působivými tvářemi. Namátkou můžeme zmínit např. Kláru Issovou, Janu Kirschner, Zuzanu Kainarovou, Agátu Hanychovou či výrazné osobnosti z oblasti sportu – tváří kalendáře byla také olympijská vítězka Eva Samková či tenistka Andrea Hlaváčková.

V minulosti byly naše kalendáře i několikrát oceněny cenou Kalendář roku, což dokazuje vynikající úroveň práce vybraných fotografů. Také proto jsme se při příležitosti vydání jubilejního dvacátého kalendáře (kalendář pro rok 2019) rozhodli vytvořit krásnou velkoformátovou knihu, která mapuje barvitou historii kalendářů společnosti JAKUB a.s.

 

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v severních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku

Máme jméno
...v jižních Čechách